Pirmdiena,
8.jūnijs 2026
Vārda dienas: Frīda, Frīdis, Mundra, Андрей, Елена, Макар, Карп Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Transports

"Rēzeknes Satiksme" pateicas pasažieriem par atgriezenisko saiti

22.12.2022 Novembrī reālos pārvadājumu apstākļos uzņēmums SIA "Rēzeknes Satiksme" testēja modernizēto pasažieru elektroautobusu "Amo Plant Ambassador SB200", kas izgatavots Jelgavā pēc Nīderlandes kompānijas licences ražotā "VDL Ambassador 200" autobusa bāzes.

Testa braucienu galvenais mērķis bija iegūt vērtīgu informāciju par lielākas ietilpības elektroautobusa ekspluatāciju (mūsu elektroautobusi ir 12 metri, Jelgavas – 9,5 metri). Tāpat, pateicoties veiktajai pasažieru aptaujai, varēja secināt par braucienu kvalitāti un ērtību lielajā elektroautobusā.

Kā norāda uzņēmumā “Rēzeknes satiksme”, mums bija ļoti patīkami saņemt atgriezenisko saiti no pasažieriem, kuri labprāt piedalījās nelielā aptaujā un izteica savu viedokli par testējamo elektroautobusu no viņu skatupunkta. Piemēram, pasažieri augstu novērtēja elektroautobusa ietilpību un plašumu, ērtu iekāpšanu un izkāpšanu, sēdvietu izvietojumu utt. Visus iegūtos datus par tehniskajiem risinājumiem, kā arī pasažieru viedokli ņemsim vērā turpmākajā uzņēmuma autoparka attīstībā. Ceram arī turpmāk uzturēt labu komunikāciju ar pasažieriem.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Par ūdensapgādes pakalpojumiem Rēzeknē no jūlija būs jāmaksā 1 eiro/m3 (bez PVN), kanalizācijas pakalpojuma tarifs būs 1,30 eiro/m3 (bez PVN)
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs gaidāt Rēzeknes pilsētas svētkus un piedalāties tajos?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Oficiālajās pludmalēs ar suņiem Rēzeknē nākt nedrīkst
Es savācu, kur problēma, bet šeit jau nauda no sodiem pirmajā vietā...nevis cilvēcīgums. Bet eiropā suņiun bērni, kopa un dabiedriskajā nav problemu, bet kamer pie mums vēl dzīvas padomju atraugas nekas uz labo pusi nav gaidāms Sīkāk...
Oficiālajās pludmalēs ar suņiem Rēzeknē nākt nedrīkst
Sākumā jāiemācās pēc saviem suņiem savākt s...., jā, daudzi jau sākuši to darīt kā Eiropā, bet to ir izteikts mazākums Sīkāk...
Oficiālajās pludmalēs ar suņiem Rēzeknē nākt nedrīkst
No sā visa izriet, ka mums eiropu nepanākt NEKAD... Sīkāk...
facebook draugiem
Top